موج
کدخبر : ۳۳۲۱۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332149

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد:

مدیرکل راهداری استان همدان از اجرای بیش از ۲۲۰ کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت و بهسازی محورهای مواصلاتی استان همدان از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی پناهنده، مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به بهسازی محورهای مواصلاتی همدان، در بررسی وضعیت راه های شهرستان رزن، از اجرای بیش از ۲۲۰ کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت و بهسازی محورهای مواصلاتی استان همدان از ابتدای سال جاری خبر داد و اظهار کرد: روند اجرای طرح بهسازی راه های استان طبق برنامه زمانبندی و با توجه به اولویت راه ها تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۸ اکیپ راهداری در ۱۰ شهرستان در حال اجرای طرح بهسازی راه ها هستند، افزود: طرح ملی بهسازی روکش محورهای مواصلاتی همزمان با سراسر کشور در استان همدان نیز در حال اجراست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ادامه داد: اجرای خط کشی، اجرای خاکریز بازدارنده، تسطیح و رگلاژ شانه، تهیه و نصب تابلو، تعمیرات گاردریل و نیوجرسی و بقیه موارد مرتبط با ایمنی از جمله اقداماتی است که در این طرح اجرایی می شود.

فرماندار شهرستان رزن نیز ایجاد راه های ایمن را از مهمترین اولویت های شهرستان رزن عنوان کرد و گفت: سال گذشته ۱۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستان رزن برای اجرای روکش آسفالت، نگهداری راه های اصلی، روستایی و فرعی پیش بینی شده بود.

سیدرضا سلامتی اظهار کرد: براساس سند راهبردی استان بیش از ۱۶۸ درصد از میانگین روکش آسفالت در محورهای فرعی و اصلی شهرستان رزن اجرا شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها