موج
کدخبر : ۳۳۲۰۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332006

با حضور استاندار اصفهان؛

مراسم آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان خمینی شهر با حضور استاندار اصفهان و مسئولین خمینی شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، فرماندار پیشین شهرستان خمینی شهر در آیین تودیع و معارفه فرماندار جدید در جمع مسئولان شهرستان اظهار کرد: شهرستان خمینی شهر در تمام زمینه ها در سطح استان رتبه های خوبی کسب کرده است.

محمود مسلم زاده با بیان اینکه اطلس جغرافیایی یکی از بزرگترین فعالیت های فرمانداری بود، افزود: با تدوین این اطلس و جدا سازی محلات در بحث کمبودها وظیفه هر دستگاه در شهرستان مشخص شد.

وی در ادامه بیان کرد: در بحث تملک و دارایی ها  توانستیم مبلغ زیادی را به شهرستان تزریق کنیم.

فرماندار شهرستان خمینی شهر با توضیح اینکه سال گذشته با سیل شروع و با کرونا پایان یافت، اضافه کرد:  دستگاه های شهرستان تعامل بسیار خوبی چه در کمک به سبل زدگان و چه در  جهت پیشگیری از روند ویروس کرونا داشتند.

مسلم زاده در شرح اطلس امنیت شهرستان گفت: هرکجا حضور مردم بود موفقیت مسئولان چشمگیرتر و بهتر بودتا جایی که در بحث گرانی بنزین و موارد دیگر مدیریت بحران با جدیت انجام شد.

فرماندار جدید شهرستان خمینی شهر نیز اظهار کرد: خوشحالم قرار است فرماندار شهرستانی باشم که 2300 شهید تقدیم اسلام کرده است و 15 هزار رزمنده و هزار و سیصد آزاده دارد.

علیرضا بصیری تاکید کرد: مردم در این شرایط سخت از مسئولان توقع بسیاری دارند و قطعا اگر از مسئولان کوتاهی و خیانت ببینند ما را نخواهند بخشید و باید پاسخگوی مردم عزیز باشیم.

وی از مسئولان در خواست کرد هر شخصی که به نظام جمهوری اسلامی اعتقاد دارد و آرمان های انقلاب برای او ارزشمنداست باید تمام توان خود را در خدمت رسانی به مردم به کار بندد.

فرماندار جدید شهرستان خمینی شهر در ادامه افزود: مردم از جناح بازی و خط و خط بازی و سیاست زدگی خسته شده اند.

بصیری از مدیران  شهرستان در خواست کرد: اختلافات را کنار بگذارند و خط فکری خود را در سرنوشت مردم دخالت ندهند و  از ظرفیت شهرستان که  بسیار زیاد است  جهت خدمت استفاده کنند.

فرماندار جدید شهرستان در پایان از شهدا و علمای شهرستان یاد کرد و خاطر نشان کرد: با وجود اینکه شرایط پس از کرونا را در پیش خواهیم داشت به همت مسئولان شهرستان و با برنامه ریزی مدون فعالیت های خود را جهت خدمت رسانی به مردم شهرستان خمینی شهر ادامه خواهیم داد.

به گزارش موج ؛ در پایان مراسم معارفه و تکریم فرمانداران خمینی شهر با حضور استاندار اصفهان و مسئولان ارشد شهرستان از اطلس جغرافیایی رو نمایی شد.

فرماندار خمینی شهر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها