موج
کدخبر : ۳۳۱۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331851

نایب رئیس اتاق اصناف استان همدان در گفتگو با موج:

نایب رئیس اتاق اصناف استان همدان با بیان اینکه گرانی مسکن ناشی از سیاست های کلان و خرد در این حوزه است، گفت: اما گرانی قابل توجه مسکن در همدان نسبت برخی دیگر از استان ها، می تواند به دلیل حضور سلطان های مسکن باشد که می طلبد سریعا شناسایی شوند.

احمد گازرانی، نایب رئیس اتاق اصناف استان همدان در گفتگو با خبرگزاری موج با اشاره به اینکه گرانی مسکن موضوعی است که نیاز به طرح مباحث مرتبط از سوی کارشناسان امر به صورتی عمیق دارد، گفت: بنده با توجه به مسئولیتی که دارم و ارتباطی که در اصناف با قشرهای مختلف دارم به طرح موضوع مسکن می پردازم.

گازرانی با بیان اینکه دلایل گرانی مسکن از کلان تا خرد بایستی مورد بررسی قرار بگیرد، عنوان کرد: این موضوع در همدان یعنی گرانی مسکن نسبت به سایر استان های دیگر از رنگ بیشتری برخوردار است و از عمده دلایل آن وجود تیم ها و یا باندهایی است که به نوعی به خرید و فروش مسکن در همدان می پردازند.

وی افزود: این افراد به صورت هماهنگ با خریدهای زیادی که انجام داده اند و می دهند، به نوعی در بازار مسکن همدان تعیین کننده می شوند.

 وی با اشاره به اینکه فروشندگان و خریداران را دو دسته می توان دسته بندی کرد، ادامه داد: برخی فروشنده و خریدار واقعی هستند که به معامله روی می آورند اما برخی دیگر تنها برای ایجاد حباب و تعیین قیمت دلخواه به این امر مبادرت می وزرند. 

گازرانی عنوان کرد: این افراد تنها در پی منافع شخصی و تیمی خود هستند و عواقب کارشان برای آن ها اهمییتی ندارد.

نایب رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به اینکه دستگاه های نظارتی و همینطور دادستانی نیز می تواند به عنوان مدعی العموم ورود پپدا کند تا  سامانی به بازار مسکن در همدان دهند، مطرح کرد: با این اقدام سلطان های مسکن در همدان احساس خطر خواهند کرد و دست از این اقدام شوم و ناخوشایند برمی دارند.      گازرانی به دلایل کلی و جزئی گرانی مسکن در کشور و همدان اشاره کرد اما از این میان نقش سلطان های مسکن در همدان را تعیین کننده دانست.  

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها