موج
کدخبر : ۳۳۱۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331761

معاون استاندار کرمانشاه:

مهرداد سالاری گفت: پروژه‌های مسکن نیمه‌کاره و یا فاقد متقاضی در شهرستان‌های استان کرمانشاه مشخص و تعیین تکلیف شدند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه از تعیین تکلیف مجموعه‌های مسکن مهر نیمه‌کاره و فاقد متقاضی در استان کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: در جلسات هفتگی شورای مسکن کرمانشاه پروژه‌های مسکن مهر نیمه‌کاره کرمانشاه و یا فاقد متقاضی در شهرستان‌های استان تعیین تکلیف شد.

سالاری عنوان کرد: بنیاد مسکن گزارشی از مجموعه‌های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و راه و شهرسازی گزارشی مشابه مربوط مسکن مهرهای بالای ۲۵ هزار ارائه داد که بر اساس آن در قصرشیرین دو پروژه نیمه‌کاره وجود دارد که یکی از این مجموعه‌ها دارای ۱۲۵ واحد آماده است و بقیه نیز تا شهریورماه آماده می‌شود. پروژه دیگر در شهر جدید قصر شیرین اجراشده که با رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شد در قالب مسکن محرومان به واحدهای یک طبقه تبدیل شود و از منابع داخلی بنیاد مسکن هزینه‌های آن تأمین و تکمیل گردد.

معاون استاندار کرمانشاه همچنین عنوان کرد: همچنین در این نشست مقرر شد مسکن مهرهای نیمه‌کاره واقع در شهرهای ماهیدشت، بیستون و کرند هم پس از تعیین تکلیف به متقاضیان واگذار شود. شرایط واگذاری به صورتی خواهد بود که این واحدها تا پایان سال به بهره‌برداری برسند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها