موج
کدخبر : ۳۳۱۴۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331486

سرهنگ محمد باقر سلگی خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان "ملایر" ، از شناسائی و دستگیری 7 سارق با هوشیاری ماموران یگان امداد و کلانتری 12 این شهرستان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد باقر سلگی،   فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اعلام این خبر افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت در شهر ملایر ، ماموران کلانتری 12  با انجام کار اطلاعاتی دقیق و اجرای شش طرح ضربتی پی در پی به این توفیقات نائل شدند.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: با تلاش شبانه روزی صورت گرفته توسط ماموران گشت کلانتری 12 ، تعداد سه نفر از متهمان را در حین سرقت سیم برق ، لوازم داخل خودرو و حفاظ آهنی از یک مرکز آموزشی، همچنین میلگرد از یک ساختمان نیمه کاره شناسائی و بلافاصله قبل از اقدام به فرار ، دستگیر  کردند .

سرهنگ سلگی افزود: همچنین در ادامه ، ماموران این کلانتری تعداد سه نفر سارق  محتویات داخل خودرو ، انباری و کابل مخابراتی را شناسائی و طی هماهنگی با دستگاه قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 وی در ادامه گفت: ماموران یگان امداد ، مقدار 80 کیلوگرم میلگرد و پروفیل ساختمانی را از فرد سارقی در یکی از روستاهای ملایر کشف و وی را دستگیر کردند که با تشکیل پرونده هر هفت نفر سارق ، تحویل مراجع قضائی شدند .

 فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه بیان داشت: پلیس ملایر با تلاش شبانه روزی و  استفاده از همه ظرفیت های موجود در جهت مقابله با سارقان و افزایش ضریب امنیت شهروندان، مجاهدانه در صحنه مقابله با مجرمان حضور دارد و در همین راستا از عموم شهروندان هم درخواست دارد تا با تقویت سیستم های ضد سرقت و بازدارنده برای امکانات و اموالشان ، فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب کنند 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها