موج
کدخبر : ۳۳۱۰۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331062

دیدار رییس نظام مهندسی کشاورزی با مدیر دارایی و دیوان محاسبات یزد؛

راهکارهای رفع موانع تولید و اخذ تسهیلات سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در دیدار رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل دیوان محاسبات استان یزد بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در دیدار محمدرضا خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد با علی نمازی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و سهراب شکر بیکی مدیرکل دیوان محاسبات استان یزد به بررسی و پیگیری نامه ارسال شده با موضوع الزامات قانونی پروانه اشتغال پرداخته شد.

در این دیدار در مورد الزام استفاده از پروانه اشتغال معتبر اعضای حقیقی و حقوقی سازمان نظام مهندسی کشاورزی، در انتخاب مشاوران و پیمانکاران امور کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و آب به عنوان یکی از مدارک شرکت در مناقصات و استعلامات همچنین تحقق بخشی از درآمدهای سازمان از طریق اجرای تبصره 3 ماده 83 آیین نامه اجرایی قانون تاسیس تبادل نظر شد.

گفتنی است: راهکارهایی جهت رفع موانع تولید و اخذ تسهیلات، گرفتن مجوز و واگذاری امور اراضی بررسی و تلاش در اجرای قانون و تحقق شعار جهش تولید با رفع موانع کسب و کار و تسریع در صدور مجوزها مورد تاکید قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها