موج
کدخبر : ۳۳۱۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331035

مجتبی رضاپور خبر داد؛

فرماندار پارسیان از احداث بزرگترین سردخانه غرب هرمزگان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری موج  هرمزگان، مجتبی رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه احداث سردخانه پارسیان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان در شهرک صنعتی پارسیان، اظهار داشت: این سردخانه با ظرفیت اشتغال زایی بیش از  ۱۵۰ نفر و همچنین بسته بندی تن ماهی در فاز دوم این سرمایه گذار پیش بینی شده است.

وی، ایجاد سردخانه در جهت تکمیل زنجیره تولید و کمک به کاهش ضایعات عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه این سردخانه قابلیت نگهداری موادغذایی در دمای بالای صفر درجه و زیر صفر را دارند، می توانند در زمینه انبارداری نگهداری محصولات کشاورزی (نیازمند دمای بالای صفر درجه) و پروتئینی (نیازمند دمای زیر صفر درجه) هر دو فعالیت کنند.

فرماندار پارسیان در پایان از سرمایه گذاران در زمینه های کشاورزی، صیادی و تجارت و... دعوت می‌شود به این شهرستان حضور یابند، گفت: شهرستان پارسیان دارایی ظرفیت های مختلفی است که سرمایه‌گذاران می‌توانند در تمام طول سال فعالیت کنند.

وی ایجاد سردخانه در جهت تکمیل زنجیره تولید و کمک به کاهش ضایعات عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه این سردخانه قابلیت نگهداری موادغذایی در دمای بالای صفر درجه و زیر صفر را دارند، می توانند در زمینه انبارداری نگهداری محصولات کشاورزی (نیازمند دمای بالای صفر درجه) و پروتئینی (نیازمند دمای زیر صفر درجه) هر دو فعالیت کنند.

فرماندار پارسیان در پایان از سرمایه گذاران در زمینه های کشاورزی، صیادی و تجارت و... دعوت می‌شود به این شهرستان حضور یابند، گفت: شهرستان پارسیان دارایی ظرفیتهای مختلفی است که سرمایه‌گذاران می‌توانند در تمام طول سال فعالیت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها