موج
کدخبر : ۳۳۱۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331015

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: طی امروز با تاثیر موجی ناپایدار، در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: طی امروز با تاثیر موجی ناپایدار، در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: در مناطق شرقی و شمالی استان و برخی نقاط مرکزی طی ساعاتی  وزش باد نسبتا شدید پیش بینی شده که احتمال خیزش گرد وخاک و کاهش دید افقی دراین نواحی دور از انتظار نخواهد بود.

عارفی در ادامه گفت: در ساعات بعدازظهر نیز رشد ابر خواهیم داشت و در اکثر ارتفاعات استان از جمله ارتفاعات شمالی رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، ادامه داد: همچنین در ساعات بعدازظهر در سایر نقاط استان افزایش سرعت وزش باد با احتمال خیزش گردوخاک موقتی دور از انتظار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در محدوده تنگه هرمز نیز طی ساعاتی افزایش سرعت وزش باد سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد، اضافه کرد: از لحاظ دمایی در اکثر نقاط استان افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها