موج
کدخبر : ۳۳۰۸۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330831

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: بیش از 96 درصد شبکه فاضلاب شهرستان بویین و میاندشت از طریق اعتبارات جاری و عمرانی اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی در نشست بررسی مشکلات تاسیسات آب و فاضلاب شهرستان بویین و  میاندشت بیان کرد: بویین و میاندشت تنها شهرستان در استان است که بیش از 96 درصد شبکه فاضلاب در آن اجرا شده است و تنها یک گام تا بهره مندی صد درصدی مردم از خدمات شبکه فاضلاب باقی مانده است 

وی با بیان اینکه در شهر اصفهان حدود 92 درصد شبکه فاضلاب اجرا گردیده عنوان کرد: بیش از 96 درصد شبکه فاضلاب شهرستان بویین و میاندشت از طریق اعتبارات جاری و عمرانی اجرا شده است. این در حالیست که هم اکنون منابع مالی دولت به گونه ای نیست که اعتباراتی برای اجرای مابقی شبکه فاضلاب شهرستان بویین و میاندشت تخصیص دهد.

امینی اجرای تبصره 3 را بهترین راهکار برای اجرای به موقع 4 کیلومتر باقیمانده شبکه فاضلاب در شهرستان بویین و میاندشت دانست و اعلام کرد: با اجرای ماده واحده  تبصره 3 می توان در کوتاه ترین زمان ممکن شبکه فاضلاب در این شهرستان را تکمیل کرد.

مدیرعامل آبفا استان اصفهان افزود: طول شبکه فاضلاب در شهرستان بویین و میاندشت، 62 کیلومتر است که از این رقم 58 کیلومتر آن اجرا شده و 4 کیلومتر باقی مانده در محله ششجوان و بویین می باشد.

هاشم امینی با اشاره به بالابودن آب های زیر زمینی در این شهرستان به اهمیت اجرای تاسیسات فاضلاب در این منطقه پرداخت و بیان داشت: تصفیه خانه فاضلاب در 3 مدول در شهرستان بویین ومیاندشت در مدار بهره برداری است که در صورت تخصیص اعتبارات، بازسازی و تجهیز فاز یک آن در آینده نزدیک در دستور کار قرار می گیرد.

شبکه فاضلاب

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها