موج
کدخبر : ۳۳۰۸۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330824

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان در شمال و شرق رشد ابر خواهیم داشت که احتمال رگبار پراکنده دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: در ساعات صبح در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس مه صبحگاهی خواهیم داشت که با توجه به ملایم بودن سرعت وزش باد، سبب کاهش میزان دید افقی خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: به تدریج در طول روز غبار محلی و در ساعات بعدازظهر در محدوده ی تنگه هرمز وزش باد جنوب غربی (در محدوده 30 کیلومتر درساعت )خواهیم داشت  و دریا کمی مواج خواهد شد، ساعات شب  با کاهش سرعت وزش باد، شرایط دریا نسبتا آرام خواهد بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، در ادامه عنوان کرد: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات هرمزگان در شمال و شرق رشد ابر خواهیم داشت که احتمال رگبار پراکنده دور از انتظار نخواهد بود،این شرایط تا روزهای پایانی هفته جاری پیش بینی می شود.

عارفی در پایان اضافه کرد: از لحاظ دمایی از روز پنجشنبه در اکثر نقاط استان افزایش نسبی دما بین 1 تا 3 درجه خواهیم داشت و طی هفته آینده  نیز شاهد ماندگاری هوای نسبتا گرم در استان خواهیم بود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها