موج
کدخبر : ۳۳۰۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330641

حمید لطف اللهیان:

شهردار اردبیل گفت: در پی پیروی از فرامین مقام معظم رهبری جهت کمک مومنانه و حمایت از مستمندان و نیازمندان، اقدامات بسیار ارزشمندی توسط جامعه ایثارگری اعم از مردم و مسئولان در سطح استان انجام شده است‌ که بسیج شهرداری اردبیل نیز بر حسب وظیفه خود اقدام به اجرای این طرح کرده است.

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل گفت: در پی پیروی از فرامین مقام معظم رهبری جهت کمک مومنانه و حمایت از مستمندان و نیازمندان، اقدامات بسیار ارزشمندی توسط جامعه ایثارگری اعم از مردم و مسئولان در سطح استان  انجام شده است‌ که بسیج شهرداری اردبیل نیز بر حسب وظیفه خود اقدام به اجرای این طرح کرده است.

وی با اشاره به اینکه برخی از خانواده ها به دلیل ایجاد شرایط خاص حاصل ازشیوع ویروس کرونا از اشتغال محروم شده و دچار آسیب های اقتصادی شدند؛ افزود: سپاه حضرت عباس(ع)، مردم نوع دوست اردبیل، بزرگان و پیشکسوتان محلات، و همچنین بسیج اداره ها و نهادها در امر کمک رسانی به نیازمندان پیشقدم شده که این اقدام خداپسندانه شایسته تقدیر است .

لطف اللهیان گفت: بسیج شهرداری اردبیل نیز با هدف همدلی و مواسات در قالب طرح کمک مومنانه بیش از 200 بسته معیشتی تهیه و در مناطق محروم و کم برخوردار توزیع کرده است.

 شهردار اردبیل ادامه داد: امیدواریم هیچ وقت شاهد چنین شرایط خاص نباشیم و اگر چنانچه این شرایط  ایجاد شده مردم نوع دوست اردبیل نشان دادند حتی  فراتر از مسئولین پیرو فرامین رهبری بوده و حامی افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا هستند.

**فضا سازی سطح شهر بمناسبت روز قدس

شهردار اردبیل در تشریح برنامه‌های شهرداری اردبیل در روز راهپیمایی روز قدس بیان کرد: باتوجه به تصمیم گیری ستاد مقابله مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس؛ در این روز، خودروهای سبک و سنگین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل رژه خودرویی خواهند داشت.

لطف اللهیان  با تاکید بر پویایی و فضاسازی محیط شهری با پرچم، بنرهایی با موضوع مقاومت و تمثال مبارک شهدای مقاومت بویژه شهید سردار قاسم سلیمانی در حد فاصل میدان بسیج تا میدان جهاد در روز قدس افزود: تیزرهایی با موضوع مقاومت از تلویزیون های شهری  نیز پخش خواهد شد.

وی همچنین از آماده‌سازی شهیدگاه و چند مکان دیگر برای برگزاری نماز فطر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در صورت تایید برگزاری نماز توسط مراجع ذیصلاح خبر داد و گفت: سعی می‌کنیم با تعبیه چند مکان روباز دیگر با جلوگیری از تجمع نمازگزاران در نماز عید فطر، فاصله اجتماعی  رعایت شود

کمک های شهرداری

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها