موج
کدخبر : ۳۳۰۶۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330619

استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

هوشنگ بازوند گفت: کاهش نرخ بیکاری کرمانشاه به میانگین کشور، نیازمند ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است که 3 هزار میلیارد تومان آن در صنعت ساختمان سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی با فعالان بخش خصوصی کرمانشاه عنوان کرد: از این ۲۰ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری لازم برای کاهش نرخ بیکاری کرمانشاه، باید 3 هزار میلیارد تومان در صنعت ساختمان سرمایه‌گذاری شود که احتمال افزایش آن نیز وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه شعار جهش تولید، بارونق صنعت ساخت مسکن در کرمانشاه سرعت می‌گیرد، ابراز داشت: برای تحقق جهش تولید با رویکرد ایجاد رونق در صنعت ساختمان علاوه بر ایجاد ظرفیتی برای سرمایه‌گذاری بیشتر، عملیات اجرایی 7500 واحد مسکونی را در قالب طرح اقدام ملی آغاز خواهد شد.

استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه باید بتوانیم به سمتی پیش برویم که سازندگان در طرح اقدام ملی مسکن به سودآوری برسند، خاطرنشان ساخت: با شعار مسکن ساختن بدون فراهم‌سازی زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری شغل ایجاد نمی‌شود و به همین دلیل صنعت ساختمان برای رسیدن به رونق، نیازمند حمایت‌های دولتی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها