موج
کدخبر : ۳۳۰۲۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330299

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: همه موظف هستیم که به معیشت خانوارها توجه ویژه داشته باشیم و یکی از موضوعات بسیار مهم که می‌تواند درزمینهٔ بهبود و رونق اقتصادی جامعه بسیار تأثیرگذار باشد " جهش تولید" است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه پس از پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رئیس‌جمهور و با حضور استانداران از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، بابیان اینکه مردم نباید فکر کنند که از ویروس کرونا در امان هستیم؛ اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا کشور که با حضور ریاست محترم جمهوری برگزار شد مصوبات و تصمیماتی در دو بخش ملی و استانی اتخاذ گردید که ما در استان کرمانشاه موظف به تبعیت از این مصوبات هستیم.

وی با تقدیر از مردم شریف استان در شب‌های قدر به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیان داشت: مردم در این شب‌های بسیار ارزشمند هم در راستای پاسداشت ارزش‌های والای دینی اقدام کردند و هم اینکه پروتکل‌های بهداشتی در امر مبارزه با کرونا در کرمانشاه را رعایت کردند که جای سپاسگزاری و تقدیر از این عزیزان را دارد.

مقام عالی استان بابیان اینکه مردم نباید فکر کنند که از ویروس کرونا در امان هستیم، ادامه داد: در عین اینکه مردم باید زندگی جاری و ساری خود را داشته باشند از سوی دیگر هم موظف به رعایت کامل موضوعات بهداشتی هستند لذا در برابر این ویروس هم نباید ناامید شویم و هم اینکه نباید به رعایت مسائل بهداشتی بی‌تفاوت باشیم.

استاندار کرمانشاه با تأکید بر تلاش همه مدیران برای افزایش تولید و کمک به رونق اقتصادی در سال "جهش تولید" افزود: با توجه به اینکه خسارت‌هایی ناشی از ویروس کرونا درزمینهٔ اقتصادی برای کشور ایجادشده لذا همه باید تلاش کنیم ضمن اینکه در جامعه رونق اقتصادی ایجاد شود از سوی دیگر هم با اجرای برنامه‌ها به جهش تولید نیز کمک کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها