موج
کدخبر : ۳۳۰۰۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330013

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران گفت: ۷۷ بیمار جدید کرونایی ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندرن ، سید عباس موسوی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری و ۶۸ نفر مرخص شدند.

وی ادامه داد: ۳۱۸ بیمار با تشخیص ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر پوشش این دانشگاه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران بیان داشت: مراسم شب قدر ترجیحاَ در یک چهارم یا در ۲۵درصد ظرفیت فضای باز مساجد و شبستان‌ها برگزار می‌شود.

موسوی تصریح کرد: در این شب‌ها حتما" باید تهویه مناسب در مکان‌های بسته شامل مساجد و شبستان‌ها انجام گیرد و از هر گونه پذیرایی و توزیع نذورات میان احیا کنندگان در این مدت خودداری شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:مدت زمان برگزاری مراسم شب‌های قدر دو ساعت است و مومنان در این مراسم معنوی همانند صف نماز از طرفین، عقب و جلو با فاصله حداقل یک متر حضور یابند.

وی بر همراه داشتن ماسک و دستکش بهداشتی در مراسم شب‌های قدر تاکید کرد و افزود: افراد شرکت کننده در این مراسم، لوازم شخصی شامل سجاده، مُهر، قرآن، مفاتیح و خانم‌ها چادر نماز به همراه خودشان داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها