موج
کدخبر : ۳۲۹۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329834

معاون استاندار یزد گفت: جهش تولید باکار جهادی، مدیریت هوشمند و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها محقق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، احمد ترحمی بهابادی معاون سیاسی استانداری یزد در آئین تودیع و معارفه بخشدار بخش آسفیچ بابیان اینکه رویکرد رهبر معظم انقلاب در نام‌گذاری سال‌ها در طول یک دهه گذشته متمرکز بر حوزه اقتصاد بوده است، افزود: سال ۱۳۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری و برای آن هدف‌گذاری شده است و طبیعتاً ما نیز با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های دولت برای تحقق این هدف تلاش خواهیم کرد.

معاون استاندار یزد بابیان اینکه جهش تولید باکار جهادی، مدیریت هوشمند و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها محقق می‌شود افزود : جهش تولید جز باهمت بسیجی و جهادی میسر نخواهد بود به همین سبب است که رهبر فرزانه انقلاب بیشترین نگاه را برای تحقق شعار سال به سمت بسیجیان جهادگر دارد.

وی در ادامه از تلاش‌های فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و افزود : انتخابات با زحمات شما بزرگواران و بدون کوچک‌ترین حاشیه‌ای برگزار شد که در اینجا از زحمات همه شما عزیزان قدردانی می‌شود .

معاون سیاسی استانداری یزد در ادامه با اشاره به دغدغه مردم در بحث کرونا به تشریح اقدامات استان در حوزه پیشگیری و مقابله با آن پرداخت و اظهار کرد: باید از عادی‌سازی شرایط پرهیز کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها