موج
کدخبر : ۳۲۹۸۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329831

فرماندار مهریز بر اهمیت رعایت مقررات در روستاها با نظارت دقیق دهیاران در اجرای طرح‌ها و ساخت و سازها تاکید کرد و گفت: باید اراضی ملی و املاک متعلق به مردم مشخص تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رضا زارع زاده فرماندار مهریز در جمع مسئولان و دهیاران شهرستان افزود: اگر حریم روستاها توسط دستگاه‌های متولی دقیق مشخص و به دهیاران ابلاغ شود تکلیف همه در ساخت و سازها و سایر فعالیت‌های عمرانی بنحو مناسب صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: باید این عمل مهم در سال‌جاری به عنوان فعالیت اولویت‌دار مدنظر باشد و به دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها اعلام شود تا آنها طبق مقررات و بدون کم و کاست وظایف خود را انجام دهند.

این مسئول به اهمیت رعایت مقررات در روستاها با نظارت دقیق دهیاران در اجرای طرح‌ها و ساخت و سازها تاکید کرد و یادآور شد: باید اراضی ملی و املاک متعلق به مردم مشخص تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری شود.

زارع زاده گفت: همراهی مردم با مسوولان و  همکاری با دهیاران در روستاها برای خدمت بیشتر و بهتر و اجرای برنامه‌ها یک ضرورت است که تاکنون وجود داشته و قطعا برای توسعه پایدار تداوم دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها