موج
کدخبر : ۳۲۹۶۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329656

علیرضا پوستی خبرداد:

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تسریع در روند احداث پل قدس در روزهای اخیر مشهود است و امیدواریم با افزایش شتاب در پایان سال شاهد افتتاح فاز اصلی پل قدس باشیم.

به گزارش خبر گزاری موج اردبیل، علیرضا پوستی رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تسریع در روند احداث پل قدس در روزهای اخیر مشهود است و امیدواریم با افزایش شتاب در پایان سال شاهد افتتاح فاز اصلی پل قدس باشیم.

وی گفت: طبق مشاهده فعالیت‌های پیمانکاران، اقدامات مناسبی برای احداث پل قدس در حال انجام است که جا دارد از تلاش دکتر لطف اللهیان شهردار اردبیل در این زمینه تقدیر و تشکر کنیم.

رئیس شورای شهر اردبیل به تامین مالی بخشی از این پروژه اشاره کرد و افزود: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری اتمام و تکمیل این پروژه است.

پوستی بیان کرد: با تصمیم اعضای شورای شهر قرار شد در حمایت از صنوف مختلف و کسبه ، سه ماهه اول امسال معافیت‌هایی برای عوارض کسب و پیشه در اردبیل در نظر گرفته شود تا همشهریانی که به دنبال شیوع ویروس کرونا متضرر شده‌اند، دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی گفت: در کنار اعمال این معافیت قرار شد شهرداری نسبت به راه‌اندازی بازار اینترنتی و همچنین ارائه مهلت دوماهه در تمدید پروانه‌های ساختمانی اقدام کرده و همشهریان را در این شرایط مساعدت کند.

پول قدس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها