موج
کدخبر : ۳۲۹۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329491

اداره کل هواشناسی استان هرمزگان:

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: بعد از ظهر امروز و امشب افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی بر خلیج فارس و شدت میزان باد در روز دوشنبه پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: طی امروز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه، شرایط جوی پایداری بر استان حاکم خواهد بود و دریا نیز تا ساعات بعد از ظهر نسبتاً آرام پیش بینی می شود.

وی در ادامه افزود: طی ساعات بعد از ظهر امروز و امشب افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی بر خلیج فارس مورد انتظار است که روز دوشنبه بر میزان شدت آن افزوده خواهد شد و تا روز چهارشنبه، 24 اردیبهشت 99 سبب مواج شدن خلیج فارس، تنگه هرمز و بخش هایی از دریای عمان خواهد شد.

عارفی عنوان کرد: بیشینه ی سرعت باد تا 50 کیلومتر بر ساعت و افزایش ارتفاع امواج دریا تا 200 سانتی متر پیش‌بینی شده، لذا توصیه می‌شود در این مدت شناورهای سبک و صیادی از ترددهای دریایی خودداری کرده و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: طی این مدت از نظر دمایی، نوسانات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس پیش بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها