موج
کدخبر : ۳۲۹۴۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329438

منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی؛

منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید قانون پشت درهای بسته نوشته شود؛ بلکه باید در آن از نظرات و دیدگاههای صاحب نظران و کارشناسان اقتصادی استفاده و خواسته های مردمی نیز لحاظ شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا دشتی منتخب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش‌های اقتصادی از جمله سرمایه‌گذاری باید قوانین دست و پا گیر برداشته شود تا فضای کسب و کار بهبود یابد.

وی در نشست با مدیران و مسئولان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد افزود: نباید قانون پشت درهای بسته نوشته شود؛ بلکه باید در آن از نظرات و دیدگاههای صاحب نظران و کارشناسان اقتصادی استفاده و خواسته های مردمی نیز لحاظ شود.

وی در ادامه  با بیان اینکه بسیاری از مردم، کسبه و مشاغل در دوران کرونا متضرر شدند؛ بر رفع مشکلات آنان در چنین شرایطی تاکید کرد.

دشتی اردکانی افزود: در دوران کرونا، شرایط ویژه ای بر کشور حاکم شد و ما باید برای رفع مسایل و مشکلات اقتصادی مردم کمک کنیم.

وی بر تعامل بیشتر نمایندگان و مدیران و مسئولان استان یزد به منظور رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: در بحث مالیات باید به گونه ای عمل کنیم که هم درآمد دولت محقق و هم مردم رضایتمندی مردم لحاظ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها