موج
کدخبر : ۳۲۹۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329208

سعید ناجی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از بررسی چهار دغدغه مهم جوانان به صورت میدانی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، افزود: یکی از اهداف اصلی این ستاد برنامه ریزی جامع برای شناسایی و حل مسائل و مشکلات جوانان بر مبنای کار پژوهشی و علمی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اشتغال، مسکن، ازدواج و بهداشت درمان چهار دغدغه مهم جوانان هرمزگانی است که حل آن ها نیازمند برنامه جامع و مشارکت تمامی دستگاه های متولی و ذیل شوراها و کارگروه های اقتصادی و اجتماعی استان است.

ناجی خاطر نشان کرد: این دغدغه ها از طریق پرسش از جوانان استان استخراج شده است، بر اساس مصوبات قبلی این ستاد اداره کل ورزش و جوانان این وظیفه را عهددار شد که می تواند مبنای پیگیری امور جوانان در جلسات بعدی باشد بر همین اساس با حضور جوانان و مسئولان مرتبط این اولویت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: روند احصا مسائل و مشکلات جوانان باید ادامه داشته باشد و علاوه بر مسایل اساسی و شاخص های مادی که زندگی جوانان تحت تاثیر قرار می دهد باید مسائل معنوی و مطالبات آن ها در ابعاد فرهنگی و اجتماعی نیز مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان استان باید مسائل و مشکلات این قشر را در دیگر ستادها و شوراها اقتصادی و اجتماعی پیگیری کند، گفت: هدف دیگر این ستاد ارائه مسایل و مشکلات جوانان است برای مثال پیگیری مسکن جوانان باید در شورای مسکن استان و مشکلات بیکاری این قشر در شورای اشتغال ارایه و پیگیری شود.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات جوانان نیازمند برنامه ریزی بر مبنای کار پژوهشی و علمی است، گفت: باید دغدغه های مادی و مطالبات معنوی جوانان هرمزگان با اولویت بندی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان پیگیری شود و نیازمندی های آن ها  را با نگاه و رویکرد جوانان جستجو کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها