موج
کدخبر : ۳۲۹۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329028

معاون شهرداری قم:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: در حال حاضر بودجه‌ای که برای سال ۹۹ مصوب شده بالغ بر ۳ هزار و ۸۰ میلیارد تومان است که بخش عمده‌ای از آن بودجه عمرانی به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس حلوایی زاده در گفت‌وگویی بودجه شهرداری قم در سال جدید را مدنظر قرار داد و اظهار کرد: بودجه شهرداری هرساله پس از تصویب شورای اسلامی ابلاغ خواهد شد.

به گفته حلوایی زاده این بودجه عمرانی میان مناطق هشت گانه و معاونت‌ها در جهت انجام پروژه‌ها اعم از بهسازی و انجام امور شهری از جمله جدول گذاری و روسازی معابر و پیاده رو سازی‌ها و احداث بوستان‌ها و هدایت آب‌های سطحی و احداث فرهنگسراها و سالن‌های ورزشی و تقاطع‌های غیرهمسطح به عنوان پروژه‌های شاخص شهر تفکیک می‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع تملکات در شهر و معابر مصوب شده و شهرداری موظف بوده در طول سال این پروژه‌ها را به اتمام برساند، عنوان کرد: با توجه به حجم عملیات برخی از پروژه‌ها، زمان بندی ۲ سالانه و ۱۸ ماهه پیش بینی می‌شود که بخشی از آن سال قبل تحقق یافته و تعدادی در سال ۹۹ اجرایی می‌شود و یا ممکن است تا سال ۱۴۰۰ نیز به طول بیانجامد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه پروژه سه سطحه تقاطع ولیعصر(عج) در سال گذشته در مسیر مستقیم از سمت بلوار امام علی(ع)- ۷۲ تن به سمت بلوار کبیری عملیاتی شد، گفت: در حال حاضر رمپ جهتی از سمت بلوار امام علی(ع) و بلوار خلیج فارس در دست اجرا است که دو سوم عملیات عمرانی آن تکمیل شده است و امیدواریم نیمه اول سال قسمت باقی مانده نیز تکمیل و به بهره‌برداری برسد تا در ایام پیک مناسبات و مراسم‌ها مذهبی در مسجد جمکران بتوانیم خدماتی را ارائه کنیم.

حلوایی زاده گفت: تکمیل تقاطع جعفریه نیز یکی از طرح‌های در دست اقدام است که شبدری‌ها در حال انجام بوده و تمامی دسترسی‌ها در آن جا عملیاتی می‌شود، سال گذشته با توجه به بودجه رمپ‌ها و لوپ‌ها داخل شهر به بهره‌برداری رسید و در حال حاضر بعد از قسمت شمالی کمربندی امام علی(ع) در دستور کار قرار داشته و در حال اجرا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها