موج
کدخبر : ۳۲۹۰۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329024

مظفر حمزه ئی خبر داد؛

معاون قضایی رییس کل دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان از صلح و سازش 386 فقره از پرونده های شورای حل اختلاف ستاد دیه بندرعباس طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مظفر حمزه ئی معاون قضایی رییس کل دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان از صلح و سازش بیش از 49 درصد از پرونده های شورای حل اختلاف ستاد دیه شهرستان بندرعباس طی سال 1398 خبر داد.

 وی خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی از تعداد 836 فقره پرونده وارده به شورای حل اختلاف ستاد دیه بندرعباس با قابلیت صلح و سازش، 386 فقره منجر به سازش شد که برابر با بیش از 49 درصد از این پرونده ها است.

حمزه ئی در ادامه اظهار داشت: در یکی از پرونده ها، تلاش های بی وقفه اعضای این شعبه منجر به آزادی زندانی محکوم به قصاص پس از 22 سال حبس شده است.

رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان در پایان افزود: در یکی از پرونده های مهم مالی ارجاعی با محکومیت بیش از ۱۹۱ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال نیز با پیگیری اعضای شعبه شورای حل اختلاف شهرستان بندرعباس بیش از  ۱۶۲ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال از شکات پرونده تخفیف گرفته شد که در نهایت به صلح و سازش بین طرفین منجر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها