موج
کدخبر : ۳۲۹۰۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329004

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان یزد گفت: محور این کارگروه برداشتن رفع موانع تولید و تحقق اهداف نظام در عرصه مهم اشتغال است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا علمدار یزدی مدیر کل سازمان صمت یزد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به اهمیت همکاری تمام دستگاه‌ها و پیگیری مصوبات کارگروه در ایجاد تولید و اشتغال مولد و پایدار برای استان یزد اشاره کرد و افزود: محور این کارگروه برداشتن رفع موانع تولید و تحقق اهداف نظام در عرصه مهم اشتغال است.

وی ادامه داد:  سال گذشته با برگزاری جلسه های منظم و همکاری اعضا و پیگیری دستگاه‌ها با جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران و رفع موانع تولید شاهد اقدام‌های خوبی بودیم و امسال باید این حرکت از ابتدا با شتاب بهتر و همکاری بیشتر مردم و تداوم اقدام مسوولان وظایف خطیر خود را انجام دهد.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد به برنامه‌های  سال جهش تولید اشاره کرد و یادآورشد: در سال‌جاری در هفت محور شامل توسعه و تعمیق ساخت داخلی، مدیریت واردات و توسعه صادرات غیرنفتی، توسعه معادن و صنایع معدنی با اجرای نقشه راه معدن، توسعه فناوری و محصولات دانش بنیان، مدیریت بازار و ساماندهی لجستیک تجاری، بهبود فضای کسب و کار مرتبط با بخش صنعت و معدن و تامین منابع مالی و توسعه سرمایه گذاری برنامه ریزی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها