موج
کدخبر : ۳۲۸۶۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328687

حسین فرشیدی:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، از 46 مورد مثبت کرونا و یک فوتی طی 24 ساعت گذشته در هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا استان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان، دو هزار و ۴۵۶ بیمار با تشخیص بیماری حاد تنفسی تاکنون در مراکز درمانی استان بستری شده اند، که دو هزار و ۱۸۱ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۶ هزار و ۷۶۲ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۵۶۵۰ نفر نیز منفی اعلام شده است.

وی در ادامه افزود: آمار کرونایی مثبت در هرمزگان به ۹۶۳ نفر افزایش پیدا کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۴۶ نفر در استان، که همه ۴۶ نفر از بندرعباس بودند که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شدند.

فرشیدی بیان کرد: از بین افراد مبتلا شده به کرونا تاکنون ۳۵۶ نفر پس از بهبودی ترخیص شده‌‌اند، ۵۲۰ نفر تحت مراقبت خانگی هستند و ۳۴ نفر در مراکز تکمیل درمان (نقاهت‌گاه‌ها) مراحل درمانی را طی می‌کنند و هم اکنون ۲۴ بیمار در بیمارستان ها بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طی روز اخیر یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا زن ۶۵ ساله ای با سابقه فشار خون جان خود را از دست داد و شمار فوتی ها بر اثر کرونا در هرمزگان به  ۲۹ نفر افزایش یافت.

وی در پایان افزود: بندرعباس با ۶۸۳ مورد، میناب با ۹۰ مورد، کیش با ۵۲ مورد، قشم با ۴۳ مورد، بندرلنگه با ۲۶ مورد، حاجی آباد با ۲۵ مورد، رودان با ۱۸ مورد، پارسیان با ۱۲ مورد، بندر خمیر ۶ مورد، بستک ۶ مورد و جاسک ۲ مورد توزیع ویروس کرونا مثبت در هرمزگان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها