موج
کدخبر : ۳۲۸۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328417

یوسف عابدینی در گفتگو با موج مطرح کرد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از حذف فیزیکی کارت هوشمند سیستم حمل و نقل جاده ای هرمزگان و جایگزینی اپلیکیشن "بار" از تاریخ ۳۱ اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، یوسف عابدینی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در گفتگو با خبرنگار موج در راستای صیانت از سلامت رانندگان، تحقق اهداف دولت الکترونیک و رفاه حال رانندگان، گفت: از این رو و در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ازدحام جمعیت در پایانه های اعلام بار اقدام به طراحی اپلیکیشنی به نام «بار» کردیم که به واسطه آن نیازی به حضور فیزیکی راننده در سالن بار نیست و نوبت دهی ها به صورت کاملا مجازی انجام می شود.

یوسف عابدینی عنوان کرد: از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری کلیه اطلاعات رانندگان و خدمات حمل و نقل   از طریق کد ملی آنان انجام می شود.

 وی عنوان کرد: از تاریخ ششم اردیبهشت ماه با اشاره به حذف شماره هوشمند رانندگان کلیه فرآیند های حمل و نقل از طریق کد ملی صورت میگیرد و امکان  تعویض و المثنیکارت هوشمند میسر نیست.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان  در پایان افزود: امروز سراسر کشور با بیماری کرونا درگیر هستند و رعایت بهداشت و اجرای دقیق طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی مدنظر دولت است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها