موج
کدخبر : ۳۲۸۱۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328149

فرماندار قم خبرداد؛

فرماندار قم با اشاره به این‌که فروش ماسک بر اساس نرخ مصوب انجام می‌شود، گفت: عرضه این محصول به‌صورت اینترنتی هم در جریان است و مردم می‌توانند از طریق سایت و برنامه هایپرچی نسبت به خرید ماسک موردنیاز خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مرتضی حیدری در کارگروه تنظیم بازار قم که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: بخش‌های مختلف استان در طول روز به 250 هزار عدد ماسک نیاز دارند که 180 هزار آن در داخل استان تولید می‌شود.

وی اضافه کرد: تعداد بسیار زیادی ماسک نیز توسط موسسات خیره، مساجد و سایر نهادها به روش‌های مختلف تهیه می‌شود که همین موضوع موجب عرضه بهتر ماسک در سطح استان و جبران کمبود میزان تولید با مقدار نیاز شده‌است.

وی افزود: قم درحوزه تولید ماسک روند خودکفایی را به‌خوبی طی می‌کند و به‌زودی علاوه برتامین نیاز همه بخش‌های استان ازجمله کادر درمان بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، اصناف، بانک‌ها و عرضه در داروخانه‌ها، صادرکننده این محصول می‌شویم.

فرماندار قم گفت:‌ تولید سایر محصولات بهداشتی همچون مواد ضدعفونی و شوینده نیز در سطح استان مطلوب و فراتر از حد نیاز قم است و مردم به‌راحتی می‌توانند این محصولات را از فروشگاه‌ها تهیه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها