موج
کدخبر : ۳۲۷۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327845

هاشم امینی تاکید کرد:

مدیرعامل آبفا استان اصفهان بر استمرار خدمات رسانی شرکت آبفا اصفهان به شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی در نشست بررسی راهکارهای درآمدی بخش مشترکین اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا مدیران و کارکنان شرکت آبفا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در جهت تحقق شعار انسجام سازمانی، توانمندسازی و ارتقای خدمات تلاش کنند.

وی با اشاره به این که باید به سبک زندگی همراه با کرونا عادت کنیم افزود: دنیا با این موضوع کنار آمده که افراد باید ضمن حفظ سلامتی خود، به کارهای روزمره و وظایف شغلی شان بپردازند.

هاشم امینی در عین حال با اشاره به افزایش مصرف آب به علت شرایط ویژه بهداشتی گفت: با توجه به این که هنوز سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ وارد مدار بهره برداری نشده و فصل تابستان نیز در پیش است، برنامه ریزی برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی مشترکین تحت پوشش در دستور کار قرار گرفته است. 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در بخش دیگری از سخنانش حوزه خدمات مشترکین را خط مقدم جبهه خدمت رسانی به مردم دانست و با اشاره به ادغام شرکت های آبفای شهری و روستایی گفت: باید از فرصت ایجاد شده برای انسجام بیشتر و ارتقای خدمات به مردم استان پهناور اصفهان استفاده کرد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان نیز در این نشست گزارشی از چالش های این حوزه پس از شیوع ویروس کرونا ارائه کرد و گفت: فعالیت دوباره ارزیابان و ماموران قرائت کنتور آب، با رعایت نکات بهداشتی از ابتدای اردیبهشت ماه جاری آغاز شد.

رضا رضایی در عین حال بر پیمایش انشعابات آب و فاضلاب و شناسایی انشعاب های غیر مجاز و همچنین ادامه سیاست فروش انشعاب فاضلاب در مکان های دارای امکانات فنی با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه و تقسیطی  در سال 1399 تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها