موج
کدخبر : ۳۲۷۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327562

استاندار کرمانشاه خبر داد:

هوشنگ بازوند گفت: تسهیلات حمایتی نهادهای انقلابی و‌ مردمی باهدف رفع همپوشانی و ایجاد هم‌افزایی برای کمک به نیازمندان ساماندهی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه  در اولین جلسه شورای استانی همکاری نهادهای انقلابی، حمایتی، عمومی و سازمان‌های مردم‌نهاد با دولت در پویش همدلی اظهار داشت: با دعوت از خیرین در جهت حمایت از اقشار نیازمند پویایی مناسبی در پویش همدلی شکل‌گرفته و در ایام ماه مبارک رمضان استمرار خواهد شد.

بازوند به مصوبه شورای عالی رفاه و‌ تأمین اجتماعی کشور مبنی بر تشکیل ستاد استانی جهت ایجاد هم‌افزایی نهادهای انقلابی، حمایتی و مردمی برای خدمت‌رسانی به محرومان اشاره کرد و گفت: ساماندهی تسهیلات حمایتی برای اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا در اولویت قرار دارد و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری این رزمایش به‌صورت گسترده آغازشده است.

استاندار کرمانشاه تجمیع و طبقه‌بندی اطلاعات نیازمندان را جهت کمک و‌ مساعدت مؤثر به خانوارها ضروری دانست و بیان داشت: تهیه بسته‌های معیشتی، مساعدت‌های مالی و لوازم ضروری ازجمله گوشی‌های هوشمند و تبلت برای دانش آموزان نیازمند در دستور کار نهادهای انقلابی و مردمی استان قرار دارد.

بازوند در ادامه این جلسه گزارش کمک‌های انجام‌شده بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، هلال‌احمر، کمیته امداد و‌ سپاه را ارزیابی و‌ بر لزوم تسریع در ساماندهی کمک‌های صورت گرفته تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها