موج
کدخبر : ۳۲۷۵۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327524

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: روابط عمومی حلقه واسط بین جامعه و سازمان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان ، سید مصطفی علوی در نشستی با همکاران واحد روابط عمومی بیان کرد: روابط عمومی حلقه واسط بین جامعه و سازمان است و باید اطلاعات دقیق، شفاف و به‌روز را بین این دو بخش بطور صحیح انتقال دهد.

وی اضافه کرد: رسالت روابط عمومی ایجاد انگیزه و نشاط در کارکنان شرکت و توسعه رضایتمندی در مشترکین و ارباب رجوع است.

علوی افزود: حجم فعالیت های انجام شده در حوزه گازرسانی در سطح استان بسیار زیاد بوده و رسالت بزرگ روابط عمومی انعکاس کیفی و به موقع این فعالیت ها به مردم است.

وی از راه اندازی تیم اخلاق در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور آموزش کارکنان امور مشترکین و میزهای خدمت در سطح ادارات گازرسانی استان خبر داد و گفت: میز خدمت، میز ارجاع نیست، در میز خدمت باید تمامی درخواست های ارباب رجوع رسیدگی و مرتفع گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر اینکه سهولت دسترسی مردم و مشترکین به خدمات شرکت گاز باید توسعه یابد، بیان داشت: در حال حاضربا استفاده از سامانه ارتباط با مشتریان(CRM) تمامی شکایات، درخواست ها و پیشنهادات مشتریان به صورت کاملاً الکترونیکی از طریق اینترنت، اینترانت(شبکه داخلی)، ارسال پیام کوتاه به شماره1۰۰۰6۱۹۴ و حتی مراجعه حضوری ثبت و پس از یکپارچه سازی، به صورت متمرکز پیگیری و پاسخگویی می شود.

علوی وب سایت و پرتال داخلی شرکت، سامانه نظر سنجی، سامانه تلفنی ساتم (ارتباط مستقیم تلفنی با مدیرعامل) را از دیگر سامانه های ارتباطی شرکت گاز عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با مدیریت و پشتیبانی خوبی که از این سامانه ها در واحد روابط عمومی انجام می گیرد سطح رضایتمندی در این حوزه قابل ملاحظه است.

وی تلاش در جهت نهادینه سازی فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی مورد تاکید قرار داد و افزود: تبیین یک الگوی صحیح مصرف و ترویج آن، در حوزه اقتصاد، رفاه عمومی، امنیت ملی و... امری اجتناب ناپذیر و یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها است.

علوی با بیان اینکه در خصوص کیفی سازی فعالیت ها در حوزه نرم افزاری باید کار بیشتری صورت پذیرد، گفت: ارتباط با رسانه ها یک بستر اطلاع رسانی است که باید بطور دقیق و مناسب در روابط عمومی انجام گیرد و این مهم از طریق ارسال روزانه اخبار، برگزاری نشست های مطبوعاتی، سفرهای مطبوعاتی، بازدید از پایگاه های خبری، انتشار آگهی ها انجام گیرد تا فعالیت های این شرکت به صورت دقیق و شفاف اطلاع رسانی گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بر برنامه ریزی مناسب برای مناسبت های ملی، مذهبی و همایش های تخصصی به منظور افزایش انگیزش کارکنان و روحیه نشاط در شرکت گفت: امیدوار هستیم امسال با اتمام پروژه های گازرسانی در شهر ها و روستاهای استان بتوانیم جشن استان سبز را برگزار کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها