موج
کدخبر : ۳۲۷۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327118

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر به موج خبر داد:

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر گفت: موقوفه آیت الله عباس رحیمی امام جمعه فقید خمینی شهرخانه طلاب می شود.

حسن توکلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار کرد: خانه وقفی آیت الله رحیمی در 7هفت واحد در اختیار طلاب جوان در خمینی شهر قرار می گیرد.

وی بیان داشت: آیت الله عباس رحیمی امام جمعه فقید خمینی شهر دارای یک باب منزل مسکونی در خمینی شهر است.

توکلی با بیان اینکه آیت الله رحیمی در وقف پیشتاز بودند، افزود: طبق وصیت نامه  امام جمعه خمینی شهر که در آن قید  شده خانه خود را وقف طلاب کنند در جلسه ای که در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد قرار بر این شد که منزل مسکونی مرحوم آیت الله عباس رحیمی خانه طلاب شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر گفت: هیات امنایی که آیت الله موسوی امام جمعه  انتخاب کردند با یکی از خیران شهرستان و بودجه ای که به آن تعلق دادند این منزل مسکونی به هفت یا نه واحد آپارتمانی تبدیل شده و با اجاره بهایی اندک در اختیار طلاب جوان قرار می گیرد.

به گزارش موج، آیت الله موسوی امام جمعه خمینی شهر،خیرین مسکن ساز و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر و خیرین شهرستان جهت اجرای وصیت فقید مرحوم آیت الله عباس رحیمی جهت تبدیل منزل وقفی ایشان به خانه طلاب همکاری های لازم را انجام خواهند داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها