موج
کدخبر : ۳۲۶۹۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326966

نادر فلاحی خبرداد:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: هدفگذاری شده تا با پایان کرونا زمینه برای راه‌اندازی و آغاز فعالیت این انجمن‌های میراث فرهنگی در سطح استان فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادرفلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تدارک برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی این انجمن‌ها در پساکرونا خبر داد و گفت:‌  با توسعه و افزایش این انجمن‌ها می‌توانیم شاهد حفاظت و صیانت هر چه بیشتر از بناهای تاریخی استان با مشارکت و همکاری این انجمن‌ها باشیم

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به تعیین مسئول پیگیری توسعه انجمن‌های میراث فرهنگی استان بیان کرد: ‌ هدفگذاری شده تا با پایان کرونا زمینه برای راه‌اندازی و آغاز فعالیت این انجمن‌ها در سطح استان فراهم شود.

فلاحی افزود:‌ از دیگر رسالت‌های این انجمن‌ها در کنار صیانت از آثار تاریخی و باستانی، معرفی و شناساندن این آثار و میراث فرهنگی در سطوح مختلف است تا این امر زمینه برای حضور هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی را در استان فراهم آورد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان اردبیل در حوزه میراث فرهنگی تصریح کرد:‌  در تمامی شهرهای استان آثار و ابنیه‌های تاریخی و باستانی فراوانی وجود دارد که ضروری است تا در راستای معرفی صحیح و هر چه بیشتر این آثار اقدامات لازم انجام شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اظهار کرد: در کنار حفاظت و صیانت وسیع‌تر از آثار و بناهای تاریخی و باستانی، با توسعه این انجمن‌ها زمینه برای رونق بخش گردشگری نیز فراهم شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها