موج
کدخبر : ۳۲۶۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326676

با توجه به ازدحام جمعیت سرپرستان خانوار جهت دریافت سیم کارت تلفن همراه برای دریافت وام یک میلیونی، سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه از ثبت نام اینترتی و تحویل پستی این سیم کارت ها برای مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در اطلاعیه ای از ممنوعیت مراجعه حضوری برای دریافت "سیم کارت رایگان سرپرست خانوار" برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت، در دفاتر پیشخوان و دفاتر اپراتورهای استان خبر داد.

در این خبر تاکید شده است که مردم برای دریافت سیم کارت رایگان سرپرست خانوار مراجعه حضوری نکنند و برای اعطای سیم کارت رایگان مقرر شد تا این کار از طریق ارسال پستی صورت گیرد، به طوری که اطلاعات سرپرستان خانوار به وزارت ارتباطات داده می شود و آنها بر اساس بانک اطلاعاتی که دارند سرپرستان خانوار فاقد سیم کارت را شناسایی کرده و سیم کارت رایگان به درب منازل آنها ارسال می شود.

در اطلاعیه آمده است که مردم به هیچ عنوان مراجعه حضوری برای دریافت سیم کارت رایگان سرپرست خانوار نداشته باشند و اطمینان داشته باشند که سیم کارت رایگان در صورتی که واجد شرایط باشند، به درب منزل آنها ارسال می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها