موج
کدخبر : ۳۲۶۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326577

رئیس اداره بهداشت امداد و درمان نیروی زمینی ارتش خبرداد؛

رئیس اداره بهداشت امداد و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، با بیان اینکه به طور متوسط روزانه بیش از ۱۰۰ بیمار در طی این مدت به بیمارستان سیار ارتش در پریسان مراجعه کردند گفت: در مجموع تاکنون بیش از ۴ هزار بیمار به بیمارستان سیار شهید هجرتی پردیسان‌قم مراجعه کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر سرتیپ دوم پزشک بهزاد موذنی در بازدید اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از بیمارستان سیار شهید هجرتی که در سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس برپا شده، با اشاره به اینکه استقرار بیمارستان سیار از همان نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا به درخواست استاندار دنبال شده است، اظهار کرد: با همکاری‌های صورت گرفته با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم توانستیم مراحل آماده سازی و تجهیز این بیمارستان سیار را برای مردم منطقه پردیسان طی مدت یک روز به پایان برسانیم.

وی گفت: در آن زمان فشارهای روحی و روانی بر روی مردم قم بسیار زیاد و ظرفیت بیمارستان‌های قم نیز تکمیل شده بود و از طرفی برپایی بیمارستانی به نام کرونا موجب نگرانی برخی ها شده بود، اما با وجود این مسائل  برخی از جوانان قمی و همچنین طلاب پردیسان همان روزهای اول شروع به کار بیمارستان، برای همکاری با ارتش اعلام آمادگی کردند و با شاخه های گل به استقبال کادر درمانی آمدند.

 وی افزود: این لطف خداوند است که به ما توفیق خدمت رسانی داده و همه افرادی که این مکان  را آماده سازی و در اختیار مجموعه ارتش برای ارائه خدمات درمانی کردند نزد خداوند ماجور هستند.

همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان قم با ارتش

مهندس امین مقومی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در این بازدید که به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت در سخنانی  با تبریک روز ارتش اظهار کرد: در طی این مدت توفیق شد تا در کنار ارتش فداکار، در ارائه خدمت به مردم سهمی داشته باشیم و روز ارتش بهانه ای شد تا با حضور هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم  از خدمات کادر درمانی بیمارستان سیار شهید هجرتی تقدیر کنیم.

وی ابراز کرد: علاوه بر همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با در اختیار قرار دادن مجموعه فرهنگی ورزشی خانه مهندس برای استقرار بیمارستان سیار ارتش ، در ایام نیمه شعبان نیز ۵۰۰ بسته حمایتی برای نیازمندان استان تهیه و در بین آنان توزیع شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم افزود: تعدادی از مهندسان رشته های مختلف عضو سازمان نیز به عنوان نیروهای فنی و پشتیبان بیمارستانها به صورت داوطلبانه مشغول به ارائه خدمات هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها