موج
کدخبر : ۳۲۶۳۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326332

دومین محفل مجازی قمپز با حضور جمعی از طنزپردازان استان قم و کشور، با اجرای مجازی مجری همیشگی قمپز دکتر عباس احمدی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در ابتدای دومین محفل مجازی طنزپردازان استان، که از ساعت 22 چهارشنبه 27 فروردین ماه 1399 در شبکه‌های اجتماعی این محفل برگزار شد، عباس احمدی با قرائت یک دو بیتی به استقبال ویدئوهای ارسالی رفت.    

هر شخص به سهم خویش از شکر خدا       کاری کرده‌است در زمان کرونا

من نیز در ایام قرنطینه‌گیم           کشتم شپش شپش‌کش شش پا راه

مسئول دفتر طنز حوزه هنری قم همچنین آرزوی امیدواری کرد که به زودی ویروس کرونا رخت بر بندد و بار دیگر علاقمندان به محفل قمپز بتوانند دور هم جمع شوند.

حسن بشتاب، نیلوفر ناظری، محمد حسین علیان، حجت الاسلام سید محمد بابامیری، نسیم نژآدجعفری، حسین فخاریان قمی، محمد حسین مهدویان، حسین بهبهانی و فرهاد موحدی طنزپردازان قمی بودند که با ارسال ویدئوی شعرخوانی خود در قمپز مجازی شرکت کردند.  

برگزاری محفل قمپز به شکل مجازی این امکان را فراهم کرد تا طنزپردازن دیگر شهرهای کشور هم به راحتی در این محفل حضور یابند. به این ترتیب که علی یعقوبی از اصفهان و حجت الاسلام مهدی پرنیان و محمد امین پرنیان از یزد با ارسال ویدئو، به جمع طنزپردازان حاضر در دومین محفل قمپز پیوستند.

همچنین طنزپردازان شناخته شده‌ای چون عبدالله مقدمی از تهران، خالو راشد انصاری معروف به نهنگ خلیج فارس از بندر عباس و امیر سادات موسوی که در سفر اوگاندا به سر می‌برد، با ویدئوهای شعرخوانی‌شان در این محفل طنز شرکت کردند.

 در پایان نیز ویدئوهای ارسالی به نظرسنجی گذاشته شد تا توسط حوزه هنری قم و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم به دو نفر از برگزیدگان جایزه نقدی اهداء شود.

اگر چه سایه کرونا بر اغلب آثار و  ویدئوهای ارسالی سایه انداخته بود اما طنزپردازان در آثارشان به موضوعات دیگر نیز سرک کشیده بودند.  

با پایان دومین محفل مجازی قمپز، مخاطبان با ارسال تصاویری از خود در حال تماشای ویدئوهای برنامه، حضور و وفاداریشان را به قمپز اعلام کردند.

شایان ذکر است که علاقمندان برای تماشای ویدئوهای این محفل می‌توانند در پیام رسان‌های ایتا و تلگرام به نشانی @Qompozadmin مراجعه نمایند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها