موج
کدخبر : ۳۲۵۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325956

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان خبر داد:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان از تولید 660 دقیقه فیلم آموزشی مهارتی در 24 رشته جهت استفاده کارآموزان در ایام شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سید جمیل احمدی ظهر امروز دوشنبه با بیان این موضوع در گفت و گو با خبرنگاران در سنندج اظهار داشت: تا کنون 31 مربی آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان 31 فیلم آموزشی مهارتی در مجموع 660 دقیقه را تولید کرده اند که 400 تن از کارآموزان آن را از تارنمای اداره کل دانلود و از آموزش‌های آن بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان گفت: تا کنون 400 نفر از کارآموزان این استان از آموزش‌های مجازی این اداره کل که در راستای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تولید شده بهره‎مند شده‌اند.

وی اضافه کرد: این میزان فیلم آموزش مهارتی در قالب 24 رشته تولید شده که رشته‌های مهارتی تراشکاری، تراش و فرز CNC، کشاورزی، اتومکانیک، انرژی های نو، عمران، هنرهای تزیینی (مختص بانوان)، تاسیسات و ابزار دقیق از جمله این رشته‌ها است.

احمدی اضافه کرد: سطح محتواهای الکترونیکی تولید شده براساس سرفصل های استانداردهای آموزشی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور بوده و برای تمام کارآموزان و علاقمندان حوزه مهارت آموزی  کاربرد دارد و روند تولید محتواهای آموزشی نیز تا اعلام ستاد ملی مهار کرونا کماکان ادامه دارد.

مدیرکل آموزش فنی حرفه ای کردستان تاکید کرد: کارآموزان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی سایت  www.kurdme.com  نسبت به دانلود و بهره گیری از آموزش های مهارتی در ایام تعطیلی مراکز آموزشی اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها