موج
کدخبر : ۳۲۵۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325864

در جهت پیشگیری از ویروس کرونا صورت گرفت؛

استاندار هرمزگان، گفت: بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، ممنوعیت سفر بین استان ها تا آخر فروردین ماه ادامه دارد و بر این اساس مبادی ورودی و خروجی استان به شدت کنترل می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان همراهی، همکاری و مشارکت مردم در رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی را مهمترین سرمایه و عامل برای شکست و قطع زنجیره ویروس کرونا دانست و گفت: به صورت روزانه وضعیت و شرایط و اقدامات مقابله با کرونا در هرمزگان مورد بررسی قرار می‌گیرد و فعالیت‌های متناسب انجام می‌شود.

استاندار هرمزگان ، با اشاره به بررسی وضعیت آخرین اقدامات مقابله با کرونا و همچنین بازگشایی صنوف و کسب و کارهای کم ریسک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، عنوان کرد: با رعایت این فاصله گذاری و اصول بهداشتی می توانیم این ویروس را شکست دهیم و خسارت های ناشی از آن نیز کاهش می یابد.

همتی با اشاره به اینکه کنترل مبادی ورودی و خروجی در هرمزگان را تحت نظارت داریم، تصریح کرد: بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، ممنوعیت سفر بین استان ها تا آخر فروردین ماه ادامه دارد و بر این اساس مبادی ورودی و خروجی استان به شدت کنترل می شوند.

وی اضافه کرد: محدودیت سفرهای درون استانی از امروز با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا برداشته شده اما همچنان از مردم می‌خواهیم تردد غیرضروری نداشته باشند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مجموعه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با دقت و مدنظر قرار دادن همه دغدغه‌ها، روند اقدامات مقابله با کرونا را تحت نظارت و کنترل قرار داده و همچنان باید جامعه نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشد و تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها