موج
کدخبر : ۳۲۵۸۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325862

معاون فنی شبکه و ایستگاهای اداره هواشناسی هرمزگان، اذعان داشت: طی امروز و عمدتا در ساعات بعدازظهر و شب در استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی شبکه و ایستگاهای اداره هواشناسی هرمزگان، اذعان داشت: طی امروز و عمدتا در ساعات بعدازظهر و شب در استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی خواهیم داشت.

معاون فنی شبکه و ایستگاهای اداره هواشناسی هرمزگان، افزود: با تاثیر موج بارشی طی امروز در مناطق غربی و شمالی و به تدریج در ساعات بعدازظهر و شب در برخی نقاط مرکزی و شرقی، رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد لحظه ای پیش بینی می شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به ماهیت رگباری بودن بارش  احتمال وقوع تگرگ دور از انتظار نخواهد بود، گفت: تاثیرات این سامانه ی بارشی صبح سه شنبه در استان  تضعیف خواهد شد.

عارفی خبر داد: امروز در مناطق دریایی نیز وزش باد خواهیم داشت و  احتمال وقوع تند باد لحظه ای در ساعات بعدازظهر و شب  به ویژه در جزایر غربی استان  و غرب تنگه هرمز دور از انتظار نخواهد بود.

معاون فنی شبکه و ایستگاهای اداره هواشناسی هرمزگان، ابراز کرد: توصیه می شود شناورهای سبک از تردد‌های دریایی طی این مدت خودداری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: از لحاظ دمایی، فردا (سه شنبه )موقتا شاهد افزایش نسبی دما در طول روز خواهیم بود و طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با توجه به افزایش ابرناکی، کاهش دمای بیشینه در طول روز پیش بینی می شود.

شایان ذکر است؛ از صبح چهارشنبه یک موج بارشی جنوبی از سمت خلیج فارس استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و تا روز پنجشنبه در برخی نقاط استان از جمله مناطق غربی و جزایر خلیج فارس سبب وقوع رگبار باران و رعد وبرق و وزش باد نسبتا شدید خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها