موج
کدخبر : ۳۲۵۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325520

مسئول بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) خبرداد؛

مسئول بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) از ترخیص آخرین بیمار کرونایی در این بیمارستان و بازگشت به شرایط عادی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حسین رضایی اظهار کرد: این بیمارستان پس از اتمام ماموریت خدمت رسانی و پذیرش بیماران کرونایی، به شرایط عادی و پذیرش بیماران بازگشت.

وی با بیان اینکه این بیمارستان از سوی دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان بیمارستان معین برای پذیرش بیماران کرونایی انتخاب شده بود افزود: این بیمارستان ابتدا از تاریخ اول اسفند با یک بخش و از هشتم اسفند به بعد با تمام ظرفیت به پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا پرداخت.

وی ادامه داد: بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) سپاه قم توانست در ارائه خدمت خالصانه و متعهدانه به مردم شریف و ولایتمدار استان قم سربلند بیرون بیاید و کارنامه موفقی از خدمت رسانی به مردم را در شرایط بحرانی ارائه کند.

مسئول بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) سپاه قم افزود: با توجه به کنترل بیماری و مصوبه ستاد بحران کرونا، بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) پس از درمان بیماران بستری کرونایی، بر اساس پرتوکل های وزارت بهداشت طی سه شبانه روز به رفع آلودگی و گندزدایی فضاهای درمانی و بخش‌های بستری خود اقدام نمود و در حال حاضر همانند ماه‌های قبل از بحران کرونا، پذیرای بیماران عزیز و مراجعین محترم است.

رضایی ادامه داد: همچنین تمام درمانگاه‌های تخصصی و تمام بخش‌های بستری (بجز زنان و زایمان) در خدمت مردم عزیز و خانواده محترم نیروهای مسلح و ایثارگران عزیز هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها