موج
کدخبر : ۳۲۵۴۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325410

مدیر حوزه های علمیه کشور تاکید کرد؛

مدیر حوزه های علمیه کشور به نقش پژوهش در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌ها بر پایه علمی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی عضو فقهای شورای نگهبان گفت: در این شرایط حساس، ایجاد و توسعه شبکه‌ها و گروه‌های محلی برای کمک یه یکدیگر در مقابله با شیوع کرونا و حتی پسا کرونا به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، روحی، اقتصادی و روانی افراد ضروری است.

وی در دیدار فرمانده انتظامی یزد با وی ضمن اشاره به اقدام‌های پلیس در مقابله با کووید( کرونا) افزود: رویکردهای راهبردی نیروی انتظامی در مقابله با گسترش و قطع زنجیره این ویروس کاری پسندیده است.

امام جمعه میبد  با تشریح وضعیت کشور در ایام شیوع کرونا و مقایسه آن با سایر کشورها اظهار کرد: رویکرد مردمی از افتخارهای کشور است که در سایر کشورها کمتر دیده می‌شود و وحشت مردم سایر کشورها از شیوع بیماری موجب کاهش مشارکت اجتماعی شد اما در ایران در این شرایط سخت، نهادهای مردم نهاد و دستگاه‌های دولتی با فعالیت بیشتر در مبارزه با آن و همه‌گیر شدن بیماری خدمات موثری را ارائه کردند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور نگاه جامعه محوری پلیس را نقطه قوتی برای جامعه دانست و تصریح کرد: به حمدالله در ایران شاهد حضور و مشارکت نیروهای مردمی و کمک به پلیس و دستگاه‌های خدماتی در اجرای طرح‌های مختلف هستیم.

اعرافی به نقش پژوهش در برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌ها بر پایه علمی تاکید کرد و گفت: این شرایط فرصت‌هایی را نیز در اختیار قرار داده که لازم است به خوبی از آن استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها