موج
کدخبر : ۳۲۵۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325352

فرمانده سپاه شهرستان چالوس:

فرمانده سپاه شهرستان چالوس گفت: اکثر برنامه های نیمه شعبان به دلیل جلوگیری از تجمعات به دلیل شیوع بیماری کرونا،برنامه های نیمه شعبان به صورت مجازی در چالوس برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ، سرهنگ عابدین داغمه چی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه های نیمه شعبان در چند نقطه از شهر بدون تجمع مردمی برگزار می شود و همچنین از طریق بلندگوهای مساجد دعای فرج پخش می شود.

وی ادامه داد: به مناسبت نیمه شعبان 1500 سبد کالا در بین افراد نیازمند شهرستان چالوس توزیع می شود که این افراد از قبل شناسایی شدند.

سرهنگ داغمه چی تصریح کرد: جامعه بسیج زنان شهرستان چالوس وارد بیمارستان های شهرستان می شوند و ضمن تقدیر از پرستان مولودی خوانی برگزار می کنند.

فرمانده سپاه چالوس تاکید کرد: توسط بسیجیان شهرستان چالوس ضد عفونی مکان های مختلف شهرستان چالوس انجام و تولید   توزیع ماسک و لوازم بهداشتی انجام شد.

وی تاکید کرد: از کادر درمانی و پرستاران تقدیر و تشکر دارم که در ایام بحران کرونا در خط مقدم به کمک بیماران می پرداختند و شبانه روز زحمت کشیدند.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس افزود: در ایام بحراک کرونایی در شهرستان چالوس با کمک شهرداری ها، خیرین و شهروندان نکات بهداشتی رعایت و اقدامات خوبی جهت خروج از بحران کرونا انجام شده است.

مسئول بسیج رسانه شهرستان چالوس نیز  ر این شهرستان گفت: از خبرنگاران شهرستان چالوس در بحث پوشش خبری برنامه ها و فعالیت های دوران بحران کرونایی تقدیر و تشکر می کنم.

زال نژاد اظهار داشت: بسیج رسانه شهرستان چالوس تلاش دارد سازماندهی اعضا بسیج رسانه را انجام داده تا بر اساس سانتار بسیج رسانه بتوانیم عملکردها را بررسی و برنامه ریزی نماییم.

وی گفت: برنامه های خوبی در بسیج رسانه شهرستان چالوس در ایام بحران کرونایی برگزار شد و این برنامه ها ادامه نیز خواهد داشت و نیازمند مشارکت اصحاب رسانه در شهرستان چالوس هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها