موج
کدخبر : ۳۲۴۸۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324800

محمد کرم الهی:

رئیس حوزه هنری لرستان، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، انعکاس فعالیت شبانه روزی کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا و ثبت خدمات آنان در تاریخ است.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد کرم الهی، گفت: جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت در لرستان برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری لرستان، تصریح کرد: این جشنواره سراسری با مشارکت استانداری لرستان، دانشگاه علوم پزشکی استان و شهرداری خرم آباد برگزار خواهد شد.

وی، هدف از برگزاری این جشنواره را، انعکاس فعالیت شبانه روزی کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا و ثبت خدمات آنان در تاریخ دانست و افزود: بی شک تلاش، پشتکار، فداکاری و ایستادگی مدافعان حریم سلامت کشور در مقابله با این بیماری و  حفظ جان عموم مردم به‌ویژه بیماران مبتلا ستودنی و قابل تقدیر است، لذا امیدواریم که برگزاری جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت بتواند جلوه هایی از تلاش و مجاهدت‌های کادر درمانی را ثبت کرده و در تاریخ ماندگار کند.

کرم الهی ادامه داد: در این جشنواره حضور برای علاقمندان به عکاسی در  دو بخش حرفه ای و آماتور «عکاسی موبایل، مختص کادر پزشکی و درمانی» در نظر گرفته شده است، لذا شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در بخش های اعلامی به دبیرخانه جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری لرستان؛ گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت حوزه هنری، تا 30 خرداد سال جاری است و آثار ارسالی تا 15 تیرماه 99 داوری، و اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد.

جشنواره مدافعان سلامت حوزه هنری لرستان

گفتنی است، علاقه‌مندان لازم است تا آثار خود را به شماره واتس‌آپ ۰۹۱۶۶۹۸۵۱۲۳ ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.artlorestan.ir مراجعه، به ایمیل artlorestan@gmail.com پیام ارسال کرده و یا به آدرس لرستان، خرم‌آباد، میدان امام خمینی(ره)، ساحلی دکتر حسابی، نبش آرش 6، حوزه هنری  ‌لرستان، کدپستی: 39777_ 68146، مراجعه کنند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها