موج
کدخبر : ۳۲۴۷۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324784

اطلاعیه نیروی انتظامی؛

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان طی اطلاعیه ای به برخورد با نقض کنندگان طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدود سازی تردد تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان طی اطلاعیه ای به برخورد با نقض کنندگان طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدود سازی تردد تاکید کرد. 

متن این اطلاعیه بدین شرح می باشد: 

کنترل ترددها و ماندن افراد در خانه، مطالبه عمومی جامعه از پلیس برای حفظ جان و سلامت مردم است که در طول این مدت به اشکال مختلف از طریق رسانه ها، فضای مجازی و تماس و ارتباط با نیروی انتظامی بر آن تاکید شده است و از طرف دیگر، الزامات قانونی و اجرایی کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا هم در این رابطه مسئولیت های جدیدی در زمینه کنترل عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی شهرها را به عهده پلیس قرار داده است.

پلیس شرایط مردم و خانواده ها را در طول این بحران درک می کند ،اما گاها مشاهده شده برخی افراد بدون توجه به شرایط فعلی و مقررات ملی اعلام شده، با سفر کردن، گشت و گذار در سطح شهر،سواحل و تفرجگاه ها، کسب و کارهای غیرضرور باعث گسترش ویروس منحوس کرونا شده و اقدام به تخلف و نقض مقررات فاصله گذاری اجتماعی کرده و موجبات اعمال مجازات های قانونی را فراهم می کنند.

این طرح در حال حاضر تا بیستم فروردین ماه ادامه داشته و در صورتی که شهروندان و رانندگان خودروها با بی توجهی به سلامت مردم ، مقررات فاصله گذاری را نقض کرده و در سطح شهر و سواحل اقدام به گشت و گذار نمایند، و مرتکب تخلف شده و خودروهای آنها توقیف و 500 هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها