موج
کدخبر : ۳۲۴۶۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324670

محمد تمدن دار خبر داد؛

رئیس مجتمع اموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس از راه اندازی بخش کووید ۳ در ساختمان بیمارستان ابن سینا (اعصاب و روان) واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد تمدن دار رئیس مجتمع اموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس، افزود: با توجه به تکمیل ظرفیت بخش کووید یک و دو،  که در ساختمان سوختگی شفا راه اندازی شده بود بخش کووید ۳ در ساختمان بیمارستان  ابن سینا (اعصاب و روان) راه اندازی شد.

محمد تمدن دار اظهار کرد: بخش کووید یک بیمارستان شهید محمدی،  با ۱۶ تخت فعال بخش آی سی یو کووید با ۶ تخت فعال و بخش کووید دو، که در طبقه فوقانی بخش کووید یک راه اندازی شد بود  با ۱۶ تخت فعال خدمات درمانی را به بیماران بستری با تشخیص کرونا انجام می دهند که با توجه به نیاز استان و افزایش زمان بستری بیماران مبتلا به کرونا، بخش کووید ۳ که از قبل با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، خیرین حوزه های مختلف و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی در ساختمان جدید  بیمارستان ابن سینا (اعصاب و روان) تجهیز گردیده بود با ۲۴ تخت ، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت راه اندازی بخش کوید ۴ و ۵ نیز انجام شده است، عنوان کرد: در صورت لزوم بخش های الحاقی کووید ۴ و ۵ نیز جهت درمان بیماران بستری فعال خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها