موج
کدخبر : ۳۲۴۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324652

محمد پورداود خبر داد:

مدیرکل آموزش و پرورش همدان با اشاره به شیوع کرونا ویروس همدان از برگزاری مجازی کلاس های درس همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد پورداود، مدیرکل آموزش و پرورش همدان با اشاره به برگزاری مجازی کلاس های درس، گفت:  در شبکه اجتماعی دانش‌آموزان، مدیران مدارس از طریق سامانه سناد یکی از پیام‌رسان‌های داخلی مانند بله، گپ، آی گپ، سروش و روبیکا را به معلمان و دانش آموزان برای آموزش مجازی اعلام می‌کند.

وی افزود:مقدمات لازم برای راه‌اندازی شبکه شاد و بهره‌مندی معلمان و دانش‌آموزان استان فراهم شده و از شنبه ۱۶ فروردین کلاس‌های درس به صورت مجازی و همزمان با سراسر کشور دایر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های کلاسی بر اساس اطلاعات سامانه سناد از قبل در پیام‌رسان انتخابی توسط مدیر مدرسه  شکل گرفته و همه دانش آموزان یک کلاس در آن گروه عضو هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه آموزش‌های مجازی در حوزه سلامت نیز توسط این اداره کل انجام می‌شود، گفت: نکات آموزشی و اصول بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا در سایت آموزش و پرورش استان همدان، برای استفاده دانش‌آموزان قرار گرفته است.

پورداود افزود: در حوزه پرورشی نیز مشاوره خانواده در ۱۹ مرکز مشاوره استان به صورت تلفنی ارائه می‌شود و والدین می‌توانند با تماس با مراکز مشاوره، اطلاعات لازم را دریافت کنند.

به گفته وی آموزش مجازی از روزهای آغارین اسفندماه آغاز شده و معلمان در فضای مجازی و یا به صورت تلفنی، آموزش دروس را انجام می‌دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها