موج
کدخبر : ۳۲۴۲۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324279

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هم اکنون هزار و ۳۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در مراکز درمانی استان مازندران به غیر از بابل بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۱ نفر از افراد بستری شده مشکوک به کرونا ویروس از بیمارستان های استان مازندران ترخیص شدند.

وی ادامه داد: در همین مدت ۱۳۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های استان به غیر از بابل بستری شدند.

موسوی تصریح کرد : سامانه پایش و حمایت بیماران، خانواده‌ها و افراد مشکوک به کرونا ویژه پزشکان خانواده استان مازندران به آدرس Hemayat.mazums.ac.ir  راه اندازی شد و این سامانه ویژه پزشکان خانواده شهری و روستایی در سطح استان مازندران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران بیان داشت : پزشکان خانواده بیماران نیازمند انواع حمایت‌های معیشتی، دارویی، روانی و تشخیصی را برای بیماران تحت قرنطینه خود و خانواده آنها مشخص می‌کنند و سپس انواع حمایت‌های خواسته شده توسط بسیج در هر محله انجام گرفته و مجدد در سامانه ثبت اقدام می‌شود و پزشک معالج خانواده در جریان حمایتها نیز قرارمی گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها