موج
کدخبر : ۳۲۴۰۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324085

به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شد؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از استقرار بیش از ۸۰ پایگاه غربالگری و پایش سلامت هلال احمربه منظورمقابله با شیوع ویروس کرونا در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی محمد هاشمی با اشاره به فعالیت بیش از 80 پایگاه غربالگری دراستان گفت: تا کنون بیش از ۷۴۱ هزار نفر در استان اصفهان مورد پایش و تست غربالگری کرونا قرار گرفته اند که از این تعداد بیش از 2 هزار نفر از خدمت گیرندگان علامتدار به مراکز درمانی ارجاع داده شده اند.

وی بیان کرد: نجاتگران و پرسنل امدادی جمعیت هلال احمر استان در بیش از 80 پایگاه این جمعیت مستقر در مبادی خروجی و ورودی ، بیش از ۷۴۱ هزار نفر را از تاریخ 24 اسفندماه تاکنون مورد پایش قرار داده اند.

محمدهاشمی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویرویس کرونا طرح پایش ، غربالگری و تب سنجی مسافران در خروجی و ورودی شهرها در سراسر استان با همکاری مجموعه ای از دستگاه‌های اجرایی نظیر دانشگاه علوم پزشکی استان ، نیروی انتظامی ، فرمانداری و اورژانس انجام می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت: هدف از این اقدام شناسایی افراد مشکوک به ویروس کرونا از طریق سنجش نخستین علامت بیماری یعنی افزایش تب و دمای عمومی بدن است.

علی محمدهاشمی با اشاره به راه اندازی و اداره مراکز نگهداری و مراقبت از بیماران بهبود یافته ویژه بیماران مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرونا در استان گفت: خیرین و داوطلبان می توانند برای تأمین اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای نگهداری بیماران در این نقاهتگاه‌ها مبالغ اهدایی خود را به شماره حساب 5405400094 نزد بانک ملت شعبه میر به نام جمعیت هلال احمر استان اصفهان و یا شماره کارت 6104337603708668 به نام جمعیت هلال احمر استان اصفهان واریز نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها