موج
کدخبر : ۳۲۳۷۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323788

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از افزایش 19 نفری مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان اشاره کرد و افزود: تعدا نهایی مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان به 297 نفر رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، دکتر فرزین رضاعی روز یکشنبه  در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در شبانه روز گذشته، (از ظهر سه شنبه پنجم تا ظهر چهارشنبه ششم فروردین) 19 بیمار جدید مبتلا به کرونا در این استان شناسایی شد و تعداد بیماران از ابتدای شیوع بیماری تاکنون به 297 نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان افزود: تاکنون 750 نمونه از افراد مشکوک به کرونا گرفته شده که 297 نمونه مثبت و391 نمونه هم منفی بوده است.

رضاعی اضافه کرد: آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در استان به تفکیک شهرستان‌ها شامل سقز 106 نفر، بانه 60 نفر، سنندج 62 نفر،  کامیاران 11 نفر، قروه 19نفر، مریوان 8 نفر، دیواندره 10 نفر، بیجار 16 نفر، دهگلان 3 نفر و سروآباد 2 نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان یادآور شد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون 34 نفر جان خود را از دست داده‌اند که یک نفر از این بیماران در 24 ساعت گذشته به مجموع فوتی ها اضافه شدند.

رضاعی تاکید کرد: از کل فوت شدگان ناشی از ابتلای به ویروس کرونا 15 نفر در شهرستان سقز، سه نفر سنندج، سه نفر قروه، 7 نفر بانه، 2 نفر در مریوان، 2 نفر در بیجار و 2 نفر در کامیاران بستری بودند.

شایان ذکر است تعداد 90 نفر نیز در کل استان بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها