موج
کدخبر : ۳۲۳۷۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323784

استاندار کردستان عنوان کرد؛

استاندار کردستان با اشاره به پتانسیل کشاورزی استان گفت: جهاد کشاورزی در راستای بالا بردن درآمد مردم، اقدام به ترویج شیوه های نوین کشاورزی کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا ظهر امروز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان که در استانداری برگزار شد،  با بیان اینکه رسالت سنگینی در بخش کشاورزی به عهده ماست، اظهار داشت: بخش کشاورزی همواره باید توام با تحو و ایده‌های نو باشد و روند رو به رشد این حوزه نباید متوقف شود.

وی با بیان اینکه کشاورزان ما با علیرغم وجود مشکلات و زمین‌های دیم توانستند رتبه دوم کشور در تولید گندم را حفظ کنند و ما می توانیم با تلاش بیشتر شرایط را بهبود ببخشیم، افزود: اکنون سالانه 100 هزار تُن تولید گوشت سفید در استان داریم و مصرف استان 45 هزار تُن است که نشان دهنده برنامه ریزی و درایت در این حوزه است.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه امسال‌ باید متفاوت از سال قبل باشد و از همه مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی می‌خواهم کماکان با روحیه جهادی در تولید پیشقدم و پیشرو باشند، ابراز امیدواری کرد: طرح‌های پیشران کشاورزی شامل افزایش تولید گوشت قرمز، توسعه باغات و تبدیل اراضی دیم به آبی به سرعت محقق شود.

مرادنیا تاکید کرد: مدیران جهاد کشاورزی استان همواره شیوه‌های نوین کشاورزی برای افزایش تولید و درآمد مردم را ترویج کنند و ما نیز از هر تلاشی در جهت رونق بخش کشاورزی دریغ نخواهیم کرد.

در این مراسم از زحمات خالد جعفری تقدیر و محمد فرید سپری در سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان معرفی شد.

طی احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر کشور و استاندار کردستان خالد جعفری به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان منصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها