موج
کدخبر : ۳۲۳۶۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323606

معاون خدمات شهری شهرداری همدان

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به بارش شدید برف در همدان از آماده باش تمامی عوامل شهردار ی و برف روبی با بیش از 500 نیرو و100 دستگاه انواع ماشین آلات برفروبی در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، وحید علی ضمیر،  معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به بارش شدید برف در همدان و برفروبی معابر توسط شهرداری، ابراز کرد: با توجه به بارش شدید برف در شهر همدان که از اواخر شب گذشته آغاز شد، تمامی عوامل مدیریت شهری در آماده باش کامل قرار داشتند که عملیات برف روبی و پاکسازی معابر شهری از ساعت ۴ صبح امروز  آغاز و تا ساعت ٨ صبح تمامی معابر اصلی برف روبی و پاکسازی شد.

وحید علی ضمیر، گفت:  در این عملیات‌ برف روبی بیش از  ۵٠٠ نفر نیروی خدمات شهری با کمک١٠٠ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین نظیر لودر، تیغه برف روب، بابک کت، گریدر و... اقدام به برف روبی، یخ زدایی و پاکسازی معابر مناطق چهارگانه سطح شهر همدان پرداختند. 

 وی تصریح کرد: با توجه به شدت بارش برف و همزمانی با ایام نوروز تا حد امکان از ماسه و نمک استفاده نکردیم و در پاکسازی اکثر معابر از تیغه های برف روب بهره بردیم. 

معاون خدمات شهری شهرداری همدان در ادامه گفت: حجم بارش ها سنگین بود که متاسفانه موجب شکسته شدن تعدادی از سرشاخه های درختان و شکسته شدن ٩ اصله درخت گردید که در راستای رفع خطر از شهروندان در کمترین زمان سرشاخه های شکسته شده از سطح شهر جمع آوری شد.

 علی ضمیر افزود: خوشبختانه با حضور به موقع عوامل سازمان سیما منظر و فضای سبز و شاخه تکانی درختان به ویژه درختان سوزنی از شکستگی و تخریب درختان سطح شهر جلوگیری شد.

وی در خاتمه از شهروندان خواست هر گونه مشکل در خصوص برف روبی معابر را از طریق سامانه 137 شهرداری همدان اطلاع دهند تا عوامل مدیریت شهری نسبت به رفع موانع موجود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها