موج
کدخبر : ۳۲۳۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323520

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد؛

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: سامانه جامع اطلاع‌رسانی بیماری کرونا به نشانی infocorona.ir/app برای گوشی های اندروید و www.infocorona.ir برای گوشی های آیفون در دسترس است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، فخرالسادات خامسی هامانه مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: سامانه جامع اطلاع‌رسانی بیماری کرونا با همکاری این اداره‌کل، دانشگاه علوم پزشکی یزد و اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد راه اندازی شد.

وی افزود: ‌این سامانه به نشانی infocorona.ir/app برای گوشی های اندروید و   www.infocorona.ir برای گوشی های آیفون در دسترس است.

وی ادامه داد: ‌اطلاعات در این نرم افزار شامل اطلاعیه های ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و کمیته های زیرمجموعه، ‌اطلاعیه های دانشگاه علوم پزشکی یزد، آزمایش سلامتی و مبتلا نشدن به بیماری کرونا، خدمات مشاوره تلفنی و معرفی مراکز درمانی و جامع سلامت استان است.

بیشتر بخوانید:

آزمایش تشخیص کرونا با چند کلیک

ربات تلگرامی نمایش پراکندگی مناطق پر خطر ویروس کرونا توسط خبرگزاری موج منتشر شد

خامسی خاطرنشان کرد: ‌مردم می توانند از طریق سامانه ، ‌اخبار مربوط به کرونا، آموزش های تصویری با موضوع پیشگیری، شماره حساب کمک های نقدی مورد تایید دانشگاه و اقلام مورد نیاز و سامانه توزیع اینترنتی اقلام بهداشتی، آخرین آمار مبتلایان و افراد متوفی به تفکیک شهرستان های استان و دیگر استان‌ها و سایر موارد را دریافت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها